TOTEM TABELA NEDİR

Totem tabela ve yol kenarı reklam panoları, çevremiz de en yayın görülen markaların kendilerini en iyi şekil de ön plana çıkarmak için kullandıkları reklam türüdür.

Totem tabelalar, genellikle yol kenarların da ve insan boyundan daha fazla yükseklikler de yapılan, uzaktan görülebilmesi açısından da bir çok kişinin sizi fark etmesini sağlayan tabelalardır.

TOTEM TABELA MONTAJI VE DETAYLARI

Totem tabela montajı oldukça önemli bir unsur olmakla birlikte doğru tedbirler alınmazsa kötü sonuçlar doğurabilir. Peki Totem Tabela Montajın da dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir ?

  • Totem kaseti ve kaseti ayakta tutacak olan totem direği birbirinden bağımsız şekildedir ve bu iki parçayı da birbirine düzgün monte etmek gerekir.
  • Totem için kazılan çukurun ölçümleri titizlikle yapılmalıdır.
  • Hava koşullarına göre dikilecek olan totemin çukuru totemin yüksekliğine göre kazılmalıdır.
  • Kazılan çukur daha sonra beton ile doldurulmalı ve aralarına mümkünse taş demir vb. şeyler konulmalıdır ki boşluklar tam olarak doldurulsun.
  • Son olarak ayağın üstüne konulan totem vidaları sıkılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Uzman kadromuz sorularınızı ve sorunlarınızı en kısa süre de gidererek en iyi sonucu vermeye çalışır. Totem Tabela hakkında bizimle bilgi almak ve sipariş vermek için iletişime geçebilirsiniz.

Elmalı Reklam – Totem Tabela ve Yol Kenarı Reklam Panoları